Novinky


 • 29. dubna Kofi je březí
  Další generace Manoňátek se u nás narodí začátkem měsíce června. Tuto pro nás radostnou novinu nám potvrdili na klinice ABVET v Bohumíně.

  Kofi je matkou dvou vyrovnaných vrhů E a F.
  Zájemci o štěně z tohoto spojení se zájmen o chov, práci a výstavy nás mohou kontaktovat. 
 • Máme nakryto
  O velikonočním víkendu proběhlo krytí naší Kofi. To zda se u nás narodí další Manoňátka se dozvíme na konci dubna. Aktuálně stále přijímáme rezervace.
 • 8. dubna BAER test
  Lucky absolvoval další zdravotní vyšetření. Tentokrát se s paničkou vypravili na veterinární kliniku LIVE v Havířově. Lucky absolvoval test na vrozenou chluchotu s výsledkem BAER +/+ normal. Gratulejeme.
 • 5. března Albertovec
  Na poslední hon sezony jsem vzala všechny tři gordonky. Přiznávám, že na začátku sezony bych si netroufla vzít všechny tři, ale teď jsme si to užily. Sunny s Kofi už jsou mazáci a hon by snad dokázaly absolvovat i poslepu a Fifi za ty tři měsíce pochopila, co má dělat. Vím, že to není dokonalé, ale máme dlouhou dobu na pilování všech disciplín před PZ.
 • 4. března Kennel Gjendesheim
  V Norské CHS se narodil vrh GS. V rodokmenu figurují také psi z naší CHS. Stále jsou volná štěňátka. Případným zájemcům poskytneme bližší informace.
 • 3. března Výsledky HD a ED Fifi a Luckyho
  S Fifi a Luckym jsme byli na snímkování HD a ED 16. 2. na Klinice ABVet v Bohumíně. A výsledky, i když byly poslány na dvě pracoviště, jsme se dozvěděli ve stejný den. A nemohlo to vyjít lépe.

  FAZER Manon Lescaut "FIFINKA" - HD A, ED 0/0
  VELVET SNOW LUCKY Vidnavská Záře "LUCKY" - HD A, ED 0/0

  Oba udělali další krůček k chovnosti. Bohužel výstavy zatím nejsou a ani nevíme, za jak dlouho se začnou konat, ale oba jsou mladí a mají spoustu času.
 • 1. března Výsledky HD 
  Escalade Manon Lescaut - HD A
  De La Chapelle Manon Lescaut - HD A
  Gratulujeme majitelce Ivě Mlejové k výsledkům. De La Chapelle (Ronnie) se tak stala dalším chovným jedincem z naší CHS.
 • Leden - únor
  Letošní rok je lovecká sezóna díky covidu prodloužena. Využíváme toho naplno a do bažantnice chodíme nejen na hony, ale také zahánět.
  Fifi nás mile překvapuje a velice rychle pochopila co se po ní chce. Krásně vystavuje a aportuje. Na hony chodíme s Kofi a Fifi.
  Sunny bereme na zahánění, které je časově i kilometrově méně náročné a bába to tak zvládne levou zadní.