Vrh B

14.05.2012

Xsara z Holubické stráně X Sundowner's Amaretto-Kiss

Sunny
Sunny
Marlon
Marlon

Když jsem v sobotu odjížděla na jižní Moravu do sklípku pevně jsem doufala, že to Sunny ještě vydrží. Vlastík se do role porodní báby pasovat nechtěl.
V neděli ráno mi zavolal a řekl, že Sunny nechce žrát. Za necelé dvě hodiny jsem byla doma a ty její oči mluvily za vše. Bylo vidět, že je ráda, že jsem doma. Změřila jsem ji teplotu a po zjištění 37.2° bylo jasné, že porod bude co nevidět.
Doma na Sunny čekala porodní bedna, ale už před pár dny, kdy se s ní Sunny seznámila jsem pochopila, že tak jednoduché to nebude. Nakonec to dopadlo tak, že jsme v obýváku postavili výstavní domeček a ten Sunny okamžitě přijala :D Protože se celkem nic nedělo šla jsem si po probdělé noci trošku odpočinout. Stejně tak to udělala i Sunny a celé odpoledne až do večera odpočívala.
Samotný porod začal kolem 23. hodiny, kdy jsem zaznamenala stahy. To už jsme na to byly jen my dvě.První fenečka se narodila 23:30, na pejska jsme si počkaly do 1:10 a pak po půlhodinách přišli další dvě, pejsek a fenka. Na Sunny bylo vidět, že si po té čtveřici potřebuje odpočinout a tak jsme čekaly do čtyř hodin na další dvojičku - psa a fenku. Opět následovala dvouhodinová pauza, kdy přišel na svět pes. Holky tak ráno viděli krásnou sedmičku a Sunny jim umožnila vidět porod štěněte v přímém přenosu. Po další půlhodince jsme se dočkaly dalších dvou fenek a já doufala, že už je konec. Po hodině přišla na svět další fenečka a za hodinku a půl ještě pejsek.
Takže suma sumárum máme doma 12 krásných členů naší moto stáje B. Sančátko, ale nakonec dvě ze štěňátek nepřijala a tak máme nakonec 3 kluky a 7 holek.
Tak jako první vrh A tak i tento B bude mít jména podle značek a typů aut a také motorek.