Archiv 2017

31.12.2017
EDS Kyjev - EDS CAC, MVP CAC, CACIB, BOB, NVP CAC, BEST BITCH, BOB
EDS Kyjev - EDS CAC, MVP CAC, CACIB, BOB, NVP CAC, BEST BITCH, BOB
 • prosinec Sunny má odháráno, a tak se spolu můžeme věnovat její oblíbené činnosti honům. V prosinci jsme stihli jak hon v bažantnici Albertovec, tak také hon v našem domácím MS Stará Bělá.

 • 2. - 3. prosince Paderborn
  Proběhlo krytí naší Kofi krásným psem Forester's Wild Conqueror of Darkmoor "Harry". Během obou dnů jsem se utvrdila v tom, že to byl dobrý výběr. Harry je pes s krásným exteriérem, typickou hlavou, pevnou kostrou, výborným úhlením, s úžasnou povahou, poslušný, milující svou rodinu a ostatní lidi. Prostě správný gordoní gentleman. To zda krytí bylo úspěšné, budeme vědět na konci tohoto roku. Pár fotek z výletu.

 • listopad Měsíc, který mám moc ráda. Nejen pro jeho barevnost, ale hlavně kvůli honům. Naše gordonky si toto období v roce opravdu užívají. Tak jako každý rok i letos navštěvujeme bažantnici a také využíváme pozvání MS Stará Bělá. Fotky z honů tady a tady

 • 9. - 10. října MFT Bruntál
  Stejně jako na jaře, jsem i teď troufale přihlásila Kofi na trail, pořádaný klubem MSKAO. Kofi byla ve své práci mnohem soustředěnější a bylo vidět, že od jara udělala velký pokrok. Měla za sebou několika měsíční přípravu na zkoušky. Z pěti dní, kdy bylo možnost se přihlásit, jsme absolvovaly dny dva. Kofi ostudu neudělala. Oba dny, jsme vždy absolvovaly dva běhy. Jeden solo a druhý v páru.
  sobota
  solo - fena pracuje ve stylu plemene, v dobrém tempu, dobře se staví na vítr nepřichází na zvěř - NQ
  couple - hledání v loveckém stylu, ve volnějším tempu, ve 3. minutě staví zvěř, kterou partner vyráží. Druhé vystavování v 6. minutě, po vzletu a výstřelu klidná - DOBŘE 6. bodů
  neděle
  solo - fena spíše kratšího hledání, silně vázaná na vůdkyni, v 10. minutě značí zvěř, která odlétá a následně ji přináší - Eliminé
  couple - fenka spíše loveckého hledání, v 6. minutě přiznává partnerovi, ve 12. minutě vyráží pernatou - Eliminé

 • 23. - 24. září Moravskoslezská výstava psů
  Fotky ze soboty a neděle v galerii.

 • 24. - 26. srpna EDS, MVP a NVP Kyjev (UKR)
  Letošní poslední výstavní výlet pro naši Kofi. Kofi se zúčastnila všech tří výstav pořádaných v rámci Evropské výstavy a ostudu neudělala.
  EDS - tř. pracovní CAC
  MVP - tř. pracovní CAC, CACIB, BOB
  NVP - tř. pracovní CAC, BEST BITCH, BOB
  Kofilka se tak stala šampionem a grandšampionem Ukrajiny a také Šampionem UKU. Ziskem CACIB splnila podmínky pro přiznání C.I.B. a C.I.E. v nejkratším možném termínu. Zároveň tak pro letošní roku ukončila výstavní sezónu. Teď už ji čekají hony, odpočinek po náročné sezóně a pokud to vyjde tak štěnátka. Fotky z výstavy a cesty najdete na rajčeti.

 • 13. srpna Sdružená výstava ohařů Zákupy
  Fotky z kruhu setrů a pár momentek na rajčeti.

 • 12. srpna MVP Mladá Boleslav
  Pár fotek ze sobotní výstavy tady.

 • 29. - 30. červenec Memoriál Jitky Hromadové
  Letos poprvé jsem se memoriálu zúčastnila jako vůdce. Byla to pro mne po těch devíti letech, kdy jsem chodila jako fotograf, velká změna. Užila jsem si to naplno. Kofi pracovala krásně, jen ta lištička je prostě zatím problém. Letošní výsledek je pro nás, ale závazek na ten rok příští.
  ZV - 216 I. cena
  VP - 82 II. cena, 1 - nahánění v rákosí
  LZ - neuspěla, 0 vlečka s liškou

 • 22. července LZ Staříč
  S Kofi jsme neuspěly na LZ. Kofilka předvedla krásnou práci na barvě, dohledávkách a všech ostatních disciplínách až na vlečku s liškou. Holt lištička ji nevoní až tak moc. Máme tak cíl na rok 2018.

 • 8. července ZVP Ostrava
  S Kofi jsme absolvovaly vodní práce v I.ceně s 82 body.

 • 6. července Oblastní výstava Kelč
  Od norského rozhodčího získala krásný posudek a ocenění výborná, vítěz třídy a oblastní vítěz. Kofi se v Kelči rozloučila s výstavní kariérou v Čechách a na Moravě. Ve věku tří let získala všechny dostupné šampionáty a chybí ji pouze jeden jediný a to Veterán šampion. Fotky na rajčeti.

 • 1.července NVP Klatovy
  Kofi byla přihlášena do třídy vítězů a od přísného pana Václavíka získala ocenění výborná, CAC, NV a BOS. Fotky z obou dnů tady.

 • 24. června Intercanis Brno
  Kofi jsem poprvé nahlásila do třídy čestné a od rozhodčího Luďka Müllera získala krásný posudek a ocenění Výborná 1.

 • 17. června Klubová výstava MSKAO Náměšť na Hané
  V letošní roce MSKAO využilo poprvé možnost vypsat klubovou výstavu bez titulu Klubový vítěz. Posuzovat měl pan Stanovský ze Slovenska a tak jsme přihlásila i Sunny. Sunny se tak ve výstavním kruhu objevila víc jak po roce. Ostudu nám babulka neudělala a získala krásný posudek a ocenění výborná, CAC ve třídě pracovní. Kofi byla přihlášená do třídy otevřené a získala výborná 2, r.CAC. Pár fotek z výstavy tady.

 • 21. května Setter Derby (AUT)
  Letos poprvé jsem vyrazila na výstavu pořádanou Rakouským Pointer setter clubem. Kofi byla přihlášená do třídy pracovní a od britské rozhodčí, získala ocenění výborná 1, CACA. Udělaly jsme tak první krok k zisku rakouského šampiona. Fotky všech plemen tady.

 • 13. května Krajská výstava psů Hlučín
  Naše oblíbená malá výstava. Letos se nám nekryla s naší klubovkou a tak jsem přihlásila Kofilku. Kofi získala krásný posudek a ocenění výborná, vítěz třídy a krajský vítěz. Fotky tady.

 • 6. května Klubová výstava MSKAO Slavkov u Brna
  Plemeno gordonsetr posuzovala paní Hana Kunfalvi. Kofi od ní získala krásný posudek a ocenění výborná 1/3 CAC, Klubový vítěz, BOS. Vyrovnala se tak Sančátku, která se Klubovým vítězem MSKAO stala v roce 2011 a 2013. Na výstavě se předvedl také Kofi otec, Dolce Link Everywhere z Ojcowskiej doliny a získal V1/3 a CAC. Fotky z výstavy tady.

 • 29. dubna ZV Těšany
  Pár fotek ze zkoušek vloh. Gratulace všem!

 • 25. dubna Mezinárodní trail Svobodné Heřmanice
  Trošku troufale jsem se rozhodla přihlásit Kofi na mezinárodní trail. Dopadlo to jak dopadlo. Kofi letos ještě neměla moc příležitostí k práci v poli, ne jen kvůli počasí, ale hlavně kvůli paničce. Za milou společnost a fotodokumentaci děkuji Káji

 • 22. - 23. dubna ZV a PZ OMS Opava
  Celý víkend jsem trávila ve společnosti super lidí a výborných psů. Fotky z neděle na rajčeti.

 • 8. - 9. dubna NVP Ostrava
  Naši domácí výstavu jsem si nemohly nechat ujít. Tak jako každý rok i letos jsem po oba dny pracovala jako vedoucí kruhu. V sobotu u rozhodčího Ludka Mullera a v neděli u Petra Rehánka. Kofi byla přihlášená do třídy vítězů a od paní rozhodčí Hany Kunfalvi, získala krásný posudek a ocenění výborná 2 r.CAC. Za předvedení děkuji Elišce. Titul BIS získal nádherný italský ohař. Fotky ze soboty tady a ty nedělní tady.

 • 1. - 2. dubna DUO CACIB Bratislava

  Kofi byla oba výstavní dny přihlášena do třídy šampionů. Od obou rozhodčích, paní Tatjany Urek ze Slovinska a Mitra Calin z Rumunska, získala krásné posudky a ocenění.
  2x výborná 1, 2x CAC, 2xCACIB, BOS, BOB a nominace Crufts 2018
  Tímto výsledkem splnila podmínky pro přiznání titulu šampion Slovenska. Za milou společnost děkuji Káji, Elišce a Hance. Fotky ze soboty tady a z neděle tu.

 • 19. března MVP Katowice (PL)

  Kofi v konkurencí krásných fen získala ocenění Výborná 1/3, CWC, CACIB, BOS. Fotky z posuzování a závěrečných soutěží na rajčeti.

 • 4. - 5. února DUO CACIB Brno
  Kofi se po půlroce opět podívala do výstavního kruhu. V sobotu posuzoval francouzský rozhodčí Jacques Goubie a v neděli Josef Jursa ze Slovenska. Kofi se oběma líbila a odnesla si ocenění:
  sobota - V1/2, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB nominace Crufts 2018
  neděle - V2/2, r.CAC, r.CACIB
  Kofi v sobotu splnila podmínky pro udělení titulu Grand CH CZ. Na výstavě se předvedl také Cooper a oba dny získal ocenění výborný ve třídě čestné a krásné posudky. Děkuji Jarce, že i přes to, že už má Cooper všechny české tituly, které ve svém věku mohl získat, hlásí ho na výstavy i nadále. Fotky ze soboty ohaři a finále. Z neděle ohaři a finále.

 • leden - bažantnice
  V lednu jsme se opět podívaly do bažantnice. Fotky na rajčeti.

 • 7. ledna Hanácká národní výstava psů
  Kofi a Sunny se nezúčastnily. Naši chovatelskou stanici reprezentoval Cooper a získal krásný posudek a známku výborný ve třídě čestné. Děkuji Jarce za možnost předvést ho závěrečných soutěžích. Fotečky tentokrát nemám.

 • 5. ledna Naše Déčka slaví své první narozeniny!
  Kluci: Diesel, Duster, Deauville Holky: Daihatsu, Debonaire, De La Chapelle, Diamante, Discovery, Ducati
  Děkuji majitelům za péči, kterou jim věnují.