Caffé Racer Manon Lescaut "Kofi"

 

fena, ČLP/GS/6536
*2. 6. 2014  +16. 6. 2021

o: JCH PL, CH PL Dolce Link Everywhere z Ojcowskiej doliny
m: JCH ČR, JCH SK, CH ČR, CH SK, CH PL, CH NKK, CH ČMKU, GrandCH CZ, GrandCH SK, C.I.B., C.I.E, EW
Xsara z Holubické stráně

zdraví: PRA - rcd4 clear BP, HD A, ED 0/0, plnochrupá, skus nůžkový, chovná fena MSKAO
výška: 62 cm

zkoušky: ZV I.c, PZ I.c (CACT, r.CACT), ZVP I.c, LZ II.c, VZ II.c, Havlíčkobrodský pohár, MJH, Memoriál AS r.CACT,              IFT Bruntál 6 bodů


výstavy: JCH CZ, CH CZ, CH SK, CH HR, CH UKR, CH PL, CH HU, CH RO, GrandCH CZ, GrandCH UKR, GrandCH RO, ČMKU CH, UKU CH, C.I.B., C.I.E., National winner,  Speciality show winner, Club winner MSKAO, European promise 2014, European junior winner 2015, Vice european winner 2016, Cruft's 2x VHC, Second prize


odchovy: vrhy E, F, G v CHS Manon Lescaut


chovatel: Zuzana Nedavašková
majitel: CHS Manon Lescaut

Kofi, Kofinka, Kofča, Kofila, Kofina, Kofola a Fofola mefuňková, to jsou jména, na které slyší. Z malého šídla vyrostla v krásnou psí slečnu. Kofilka je nejen krásná, ale také šikovná. Jako jedna z mála fen GS u nás úspěšně absolvovala VZ a zároveň úspěšně zvládla trail. 
Mít takovou fenu je snem každého majitele a chovatele. Je matkou tří vyrovnaných vrhů E, F a G.

Kofi odešla náhle 13 dní po narození svého posledního vrhu. Důvodem bylo náhlé selhání organismu. Příčinou byly srůsty na tenkém střevě a také změny na játrech. Srůsty podle všeho byly zapříčiněny císařským řezem v roce 2018. 

Kofilka byla fena s úžasnou povahou, kterou předávala svým potomkům a já jsem moc ráda, že doma máme její dceru Fazer "FIFINKA"